ROZVOZ ZBOŽÍ A PŮJČOVNA

SÁDROKARTONY A PODHLEDY

Suchá výstavba v konstrukcích je stále více používanější variantou při výstavbě.

Umíme Vám prodat IHNED kompletní systém od desky až po poslední TEX.

Kazetové podhledy jsou příjemnou variantou, jak schovat veškeré kabely od rozvodů PC, elektřiny, vzduchotechniky. Sádrovláknité desky jako nehořlavý výrobek Vám zajistí hladké stěny a hlavně kvalitní podlahu , třeba v paneláku.

  • NORGIPS – sádrokarton klasický („GKB“), impregnovaný proti vodě („GKB I“), protipožární („GKF“), kombinovaný impregnovaný a protipožární (GKBFI). K tomu spárovací tmely a lepidla.
  • ARMS – ATLAS BOARD – podhledové dílce 60x60cm hladké i různých vzorů. K tomu kompletní sortiment profilů.
  • FERMACELL – sádrovláknité desky. Pro vnitřní stěny jde o desky rozměru 2×1,25m v tl. 12,5mm. Podlahové dílce pak v tloušťce 25mm a rozměru 1,5x05m. K tomu spárovací tmely a lepidla.

Naše společnost se od roku 1999 opírá o dlouholetou tradici výroby stavebních materiálů v Hranicích. Naši pracovníci mají již několik desítek let zkušenosti s výrobou a prodejem zdících, střešních a deskových materiálů. Jsme progresivní pracovní tým, který Vám profesionálně poradí při výběru vhodného materiálů pro stavbu či rekonstrukci Vašeho domu, bytu.

Samozřejmostí je široká oblast služeb. Pro naše zákazníky disponujeme vlastním vozovým parkem pro přepravu a rozvoz zakoupeného materiálu na místo stavby.