ROZVOZ ZBOŽÍ A PŮJČOVNA

ZAHRADA

Po stavbě domu přichází na řadu zahrada. Její výsadbu svěřte raději odborníkům, ale co pak? Bez dosypání zeminy, hnojiv  a bez nářadí to prostě nejde. Proto máme na naší prodejně velkou škálu různých věciček pro tento účel:

  • zahradní substrát, rašelina, mulčovací kůra, travní směsi
  • rýče, hrábě, lopaty, motyky, sázecí kolíky, zahradní nůžky, hadice, kosy, brousky, srpy, sběrače ovoce, koše na listí, kolečka plastová, tyče k rajčatům, postřikovače, stínící tkaniny na plot, textilie netkaná na záhony, demižóny, sudy na vodu, hadicové rychlospojky, spony, konve, koště, krycí plachty, krompáč, vědra na vodu, násady na sekery, brusný papír, lana, řetězy, pilky, popelnice, prohazovačka, rudl, zahradní rukavice, žebříky, struny do sekaček, sušička potravin, dolomitický vápenec

Naše společnost se od roku 1999 opírá o dlouholetou tradici výroby stavebních materiálů v Hranicích. Naši pracovníci mají již několik desítek let zkušenosti s výrobou a prodejem zdících, střešních a deskových materiálů. Jsme progresivní pracovní tým, který Vám profesionálně poradí při výběru vhodného materiálů pro stavbu či rekonstrukci Vašeho domu, bytu.

Samozřejmostí je široká oblast služeb. Pro naše zákazníky disponujeme vlastním vozovým parkem pro přepravu a rozvoz zakoupeného materiálu na místo stavby.